Rýchla cenová ponuka zdarma!
heatin logoCenová ponuka
Vypracujeme Vám cenovú ponuku rýchlo a zdarma. Neváhajte, môžete vedieť cenu zateplenia kvalitnou PUR izoláciou už dnes!
* Vaše meno
* Vaše tel. číslo
* Váš email
* Chcete zatepliť:
* Miesto objektu
* Orientačná plocha v m2
Poznámka
* Kliknutím na tlačítko "Odoslať" potvrdzujete, že ste sa oboznámili a súhlasíte so zásadami o ochrane osobných údajov.

Údaje označené * sú povinné.
Odoslať

Zopár slov o nás

Heat in, s.r.o. je jediný certifikovaný aplikátor a exkluzívny distribútor značky Tecnopol na Slovensku.
HEAT IN PURINOVA TECNOPOL
Špecializujeme sa na aplikácie interiérových a exteriérových penových termoizolácii a špeciálnych hydroizolačných a ochranných membrán – polyureí.

Navrhujeme riešenia izolácií od základov až po strechu pre každého klienta NA MIERU

Spoločnosť Heat in, s.r.o. vznikla v roku 2010 ako jedna z prvých aplikačných spoločností polyuretánu na území Slovenska. Počas piatich rokov práce sme úspešne zrealizovali práce na referenčných stavbách ako je: Reduta (BA), Transpetrol (BA), U.S.Steel (KE), centrála pošty (BB), BVS (BA), Plavby a prístavy (BA), mnoho obytných panelákových domov a priemyselných budov a stovky rodinných domov po celom Slovensku. Na kvalitu prevedenia prác profesionálnymi tímami pracovníkov spoločnosti Heat In, s.r.o. sa môžete opýtať spokojných klientov aj vo Vašom meste.

Viliam Hapl
Viliam Hapl
konateľ a finančný riaditeľ
Oduševnený, profesionálny, férový. Inžinier ekonómie so záujmom o stavebníctvo od vysokoškolských čias. V roku 2010 založil Heat In, s.r.o. ktorá sa venuje izolatérskej činnosti použitím polyuretánových pien. Neustále sa vzdeláva a hľadá nové efektívne a moderné riešenia, má na starosti chod firmy, výrobu aj logistiku.
Blažej Pánik
Blažej Pánik
konateľ a obchodný riaditeľ
Promptný, odborný, kreatívny. Svoje obchodnícke zručnosti získaval už počas stáží na vysokej škole, neskôr v Československej obchodnej banke a cudzí mu nie je ani medzinárodný obchod (USA, Rusko a Kazachstan). Absolvoval radu školení o polyuretánových nástrekových izoláciách na Slovensku aj v zahraničí.
Martin Brondoš
Martin Brondoš
projektový manažér
Flexibilný, ochotný, tímový hráč. Vyštudovaný právik, ktorého štúdium v Londýne priviedlo k inovatívnym formám izolácie. Okrem obchodnej činnosti sa venuje príprave výstav v SR a ČR (Coneco, ForArch, BVV- Brno) a osvete – informovanosti architektov, projektantov a študentov stavebných škôl o nových moderných izoláciách.
Naša webová lokalita využíva súbory cookies. Pre viac informácií kliknite sem. Rozumiem